Uw contactpersonen bij HUP

Met bekwaamheid, engagement en passie zorgen ongeveer 100 medewerkers van HUP er elke dag voor dat onze producten en diensten op uw behoeften zijn afgestemd en dat ze steeds beter worden.

In bijlage vindt u de contactgegevens van de COO’s die verantwoordelijk zijn voor de divisies en andere contactpersonen.

Wij ondersteunen u en uw team met onze software en adviseren u graag.
U kunt ons telefonisch +49 531 28181-0 of per e-mail op info@hup.de bereiken.
ani_2020_2k

Arno Nix
advantage
+49 531-28181-192
arno.nix@hup.de

heike_nussbaum_2020_k

Heike Nussbaum
paradise
+49 531-28181-850
heike.nussbaum@hup.de

dirk_westenberger_2020_200

Dirk Westenberger
Marketing & Sales
+49 531-28181-193
dirk.westenberger@hup.de

ani_2020_2k

Arno Nix
ready2boxx
+49 531-28181-192
arno.nix@hup.de

HUP Webseite_2021_ASP_boris

Boris Udina
Agentschap wahn&sinnig
+49 531-28181-250
boris.udina@hup.de

HUP Webseite_2021_ASP_Alex

Alexander Kiszelya
Future Academy
+49 531-28181-251
alexander.kiszelya@hup.de

HUP Webseite_2021_ASP_christiane

Christiane Wächter
Boekhouding
+49 531-28181-460
christiane.waechter@hup.de

HUP Webseite_2021_ASP_karin

Karin Pollak
Sales / Projecten
+49 531-28181-902
karin.pollak@hup.de

Hoe kunnen we u helpen? – Schrijf ons!

Uitgeverij software -CMS – loonadministratie – outsourcing loonadministratie software – comet – boekhoudsoftware – publishing systemen voor dagbladen, advertentiebladen en tijdschriften – abonnementenbeheer – invoegtoepassing optimalisatie – opleiding – Braunschweig – Coswig – Leipzig – Mainz

Phone:
+49 531-28181-0

E-Mail:
info@hup.de

Am Alten Bahnhof 4B,
D-38122 Braunschweig

Contact opnemen